Zarabiaj wynajmując teren - grunt pod:

Pomożemy we wszystkich etapach realizacji

paczkomaty multisearch

Sprzedaż

Proponujemy sprzedaż, montaż, serwis, usługę projektowania oraz odbiory stacji ładowania samochodów elektrycznych produkowanych tylko i wyłącznie w Polsce.

Sprzedajemy stacje do użytku domowego, firmowego jak również stację ładowania na których inwestor może zarabiać i stworzyć własną markę. W sprzedaży posiadamy każdy możliwy rodzaj stacji ładowania od podstawowych – domowych wolnych ładowarek typu AC, po bardzo szybkie ładowarki DC z mocami dochodzącymi do ponad 400kW.

 

Pomożemy w doborze, zakupie, oraz montażu domowej/hotelowej/restauracyjnej/firmowej stacji ładowania wraz z odbiorami UDT.

 

Dla inwestorów zaprojektujemy, dobierzemy, wykonamy cały projekt instalacyjny, zamontujemy, dokonamy odbiorów UDT oraz udostępnimy najlepszy program do kontrolowania, zarabiania, fakturowania komercyjnych stacji ładowania. Dwustanowiskową stację ładowania AC inwestor od A do Z może postawić już za 86 tyś zł brutto.

 

Miejsca w których sprzedajemy i montujemy stacje ładowania to miedzy innymi:

 

– Prywatne domy

– Parkingi podziemne

– Parkingi osiedlowe

– Parkingi flotowe

– Parkingi przy biurowcach

– Parkingi miejskie

– Działki inwestorów

– Galerie Handlowe

– Stacje Paliw

– Hotele

– Restauracje

 

Przy sprzedaży stacji ładowania pojazdów elektrycznych kupujący dostaje od Nas całe zaplecze związane z zarządzaniem ładowarkami jak również serwis na terenie Polski.

 

Poza sprzedażą urządzeń do ładowania samochodów elektrycznych proponujemy możliwość inwestowania w staje ładowania aby można było inwestować w pasywny dochód ze sprzedaży energii elektrycznej z ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestor nie musi angażować się w cały proces inwestycyjny wraz późniejszą obsługą stacji. Możemy w pełni zająć się finansami oraz obsługą stacji przy pełnej kontroli wszystkich ruchów przez inwestora

 

Przygotowaliśmy 3 kompletne modele zarobkowe dostosowane do potrzeb i możliwości inwestora.

 

  1. Zakup stacji AC od 86 000 zł – w tej cenie na działce inwestora zostaje postawiona kompletna dwustanowiskowa stacja ładowania wraz z kostką brukową oraz odbiorami UDT i  panelem zarządzającym stacją.
  2. Zakup jednej lub kilku kompletnych stacji ładowania AC lub DC na działce inwestora, wykonanie projektów technicznych, montaż urządzeń, odbiory UDT, przygotowanie infrastruktury przy stacji wraz z panelem zarządzającym stacją.
  3. Inwestycja na wydzierżawionej działce w bardzo dobrych lokalizacjach w Polsce. Inwestorowi w 3 wariancie proponujemy dwa modele dywersyfikacji:
  • 100% Samodzielna inwestycja w zakup stacji ładowania
  • 50% inwestycja inwestora w zakup stacji ładowania + 50% inwestujemy my jako drugi podmiot. W tym modelu tworzymy jedną z największych sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce.Kontakt

Skontaktuj sie z nami.
My zadzwonimi do Ciebie porozmawiać o szczegółach.